שלל עיצובים וסוגי חומרים לעיצוב מגשי פירות לכל אירוע וחגיגה

מגש פירות הוא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי לכל אירוע, בין אם מדובר באירוע רשמי או באירוע משפחתי, מגש פירות העונה יהיה גולת הכותרת בשולחן הקינוחים. היום מגשי פירות באים בשלל עיצובים וסוגי חומרים. החל מזכוכית לאלו הרוצים להרשים, הרי שאין כמו פירות המסודרים היטב על מגש העשוי מזכוכית, מדובר על זכוכית שאינה שבירה זכוכית מחוסמת כך שאין בה את החסרונות של הזכוכית הרגילה. כמו כן הזכוכית היא שקופה וניתן לראות דרכה את הפירות.

בנוסף יש את אלו המעדיפים עיצוב במגש עץ, מדובר על מגש שהוא עשוי עץ במבוק בדרך בדומה למגשי העץ העתיקים היתרון של מגשי עץ שהם משרים אוירה של בית וחמימות. כמו כן לעץ יש מגוון רחב של צבעים כך שניתן לשלב את צבע העץ עם הצבע של הפירות. ויש את האנשים המעדיפים מגש פירות מעוצב מפלסטיק, הידוע כחומר שרבים בוחרים בו בגלל היתרונות הרבים שלו. הוא זול לעומת כל שאר החומרים שמהם עשויים המגשים האחרים מדובר על פלסטיק קשיח במיוחד בעל מראה יוקרתי כשל זכוכית בדרך כלל הוא גם שקוף וכך ניתן לראות את עיצוב הפירות בעדו.

כאמור, לסגנון המגשי סלסלת פירות יש השפעה על המראה הסופי של מגש הפירות. אלו מכם שמעוניינים במראה יחסית פשוט יבחרו במגש פלסטיק ואילו מכן שמעוניינים במראה יוקרתי יותר יבחרו מין הסתם במגשי זהב איכותיים. כך או כך לחומר עשוי המגש ישנה השפעה רבה מאד על מראה מגש הפירות. אך ההמלצה שלנו לאלו הרוצים להוסיף תוספת ייחודית אשר תשדרג את מגש הפירות כך שיהיה מיוחד ולא יישכח זמן רב. אז יש לא מעט תוספות: התוספת הראשונה והאולטימטיבית למגש הפירות הוא כמובן- שוקולד. באמצעות שילוב מארז שוקולד, ניתן לשדרג את מתיקות מגש הפירות בכמה רמות, ואף ליצור מארזים מתוקים ומיוחדים לאירועים בהתאמה לסוג האירוע- מארזים כאלו שבטוח ישאירו טעם של עוד. כמו כן, לאלו היצירתיים יותר, ניתן לשלב כלי למטבל שוקולד בצד, כך שניתן יהיה לטבול את חתיכות הפרי בשוקולד מומס. ולאלו שרוצים תוספת לא מתוקה- דובי צבעוני חמוד או בלון הליום במגוון צורות, כמו כן ניתן  להוסיף יין אדום משובח, או פרלינים איכותיים ועוד שלל אפשרויות לתוספות, אשר תמיד ישמחו את בעל החגיגה, ויהיו תוספת מושלמת לכל משלוח של פירות- הן למגוון מגשי פירות מעוצבים, והן למגוון הגדלים והעיצובים של סושי פירות.

דילוג לתוכן