איך בוחרים תנור למטבח במלון

תנור הוא כלי הכרחי במטבחים במלונות. אין בשלן חובבן או שף מקצועי שלא יהיה במטבח שלו תנור. . מאז ותמיד היו במטבחים במלונות תנורים אפילו המטבחים במלונות הראשונים בהיסטוריה היו עשויים מחימר או מלבנים ובאמצע היה תנור עם עצים על מנת לבשל במהלך הדורות השתנו התנורים וחומרי הבעירה וכיום התנורים מופעלים על חשמל או על גז ואינם מפיצים ריח כפי שבעבר היה אבל עדיין אין זה סותר את העובדה כי חייבים שיהיה תנור במטבח המאמר הזה יענה על השאלה איך לבחור תנור למטבחים במלונות.

מאמר זה ייתן לכם טיפים שונים לבחירה נכונה ואמיתית של תנור מיוחד לבישול במטבח החדש שלכם.

הגודל כן חשוב

כאשר באים לבחור תנור למטבח במלונות באילת חשוב מאד לבחור תנור שמתאים במידות שלו למקום שבו בחרתם שהוא יהיה. קיימים מגוון רחב של תנורים במידות משתנות ועל מנת שתוכלו לבחור היטב את מידות התנור חשוב לפני כן למדוד את המקום שבו הוא יהיה כדי לוודא היטב שהתנור מתאים למקום שלו.

כל אחד לפי צרכיו

אמנם  התנור מיועדים לבישול ואפיה אך חשוב להתאים את התנור לפי הצרכים של המבשל. יש מבשל שיהיה מעוניין בתנור מעוצב כמו בעבר שיתאים מאד לסגנון הכפרי שהוא מחפש. יש כזה שירצה תנור פשוט שעושה את העבודה יש כאלו שיחפשו תנור עם שעון שבת ועם הפרדה בין בשר וחלב על ידי שני תאים בגלל הכשרות. ויש כאלו שיחפשו תנור מעל 250 מעלות על מנת לאפות מאפים ביחד כמו פיצות למשל. יש עוד מאפיינים רבים שכדאי וחשוב להתייחס אליהם כמו למשל טמפרטורה, נפח התנור, צבע התנור ועוד.

ניקיון

תנורי אפייה במטבחים במלונות יכולים נוטים ללכלוך רב ולכן צריך למצוא תנור שהוא מתנקה בעצמו או שהוא עשוי מחומר שהוא קל מאד לניקיון. יש תנורים שמפעילים תוכנית ניקוי עצמי אם הנושא הזה חשוב לכם כדאי לקנות אותם. נושא חשוב אכן שיש להתייחס אליו הוא דלתות פנים במטבח שמשפיעות על מיקמו של התנור. במטבחים במלונות בצפון סגורים לדלתות פנים תהיה משמעות רבה.

 

 

דילוג לתוכן