אז כמה זה עולה לנו – מחירים של מטבחים במלונות

רבים מגלים בשיטוט אקראי באינטרנט כי יש מגוון רחב של מטבחים במלונות בתל אביב שונים וגם מחירים שונים למטבחים במלונות שכאלו. רבים שואלים את עצמם מה עושה את ההבדל בין מחיר למחיר למה יש מטבחים במלונות שהם זולים בעשרות אחוזים לחברים שלהם.

המטרה של המאמר הזה היא בשלב ראשון למנות  את השיקולים השונים העושים את ההבדלים בין המחיר למטבח יקר או מטבח זול. חשוב מאד להכיר את השיקולים האלו ובין אם אתם מעוניינים בדלתות פנים שזהו אחד השיקולים שיעלה את המחירים. במאמר זה תגלו את כל השיקולים שיפרטו ויעזרו להבין את הנושא הזה.

סגנון המטבח

השיקוך הראשון בין המחירים של המטבחים במלונות השונים הוא כמובן סגנון המטבח קיימים מגוון רחב של סגנונות של מטבח. מטבח מודרני מטבחים במלונות כפריים, מטבחים במלונות בצפון מודרניים ויש גם מטבחי כפריים בסגנונות שונים אנגלי, פרובנס, מטבחים במלונות בצבעים שונים או בסגנונות שונים ומעניינים אחרים. המחירים משתנים בין סגנון לסגנון בהחלט מטבח שעשוי כולו מחומרי גלם טבעיים כמו עץ מלא שהוא יקר יעלה יותר מחומר תעשייתי זה או אחר.

חומרי הגלם שמהם עשויים הארונות

יש הבדל אם חומרי הגלם עשויים מפוריימקה פשוטה או מתאית שחומרי גלם אלו הם זולים במיוחד או אם הם עשויים מחומרי גלם יקרים במיוחד כמו למשל: עץ מלא.

חומרי הגלם של חזיתות המטבח

חשוב מאד לדעת כי חזיתות המטבח יכולות להיות עשויות משני חומרי גלם עיקריים תאית או עץ מלא. הפרורמייקה היא חומר זול קיימות גם פורמיקות איכותיות יש להם צבעים הדומים לעץ. ניתן גם לבחור שכל הארונות יהיו עשויים מעץ אבל הדבר מעלה את המחיר בייחוד אם מדובר בבניה של נגר ולא בארונות מוכנים.

משטח העבודה

עוד על מטבחים במלונות ספא – עוד נושא שיש לשים אליו לב הוא הנושא של משטח העבודה. יש משטחי עבודה העשויים ממתכת ונירוסטה שהיא מתכת יחסית זולה שניתן לעצב איתה משטחים שונים, שיש מדובר על סוגי שיש שונים טבעי או סינטטי ויש הבדל בין המחירים של שניהם. אפשר גם משטח עבודה מעץ איכותי.

 

דילוג לתוכן